Kurs på Ringkjøbing Landbobank aktien

Valutakurser på kontant valuta

Kursen er Nordjyske Banks referencekurs hentet 14. december 2018.
ValutaerDit salgDit køb
Australien, Australske dollar, AUD453,84498,84
Brasilien, Brasilianske real, BRL0,00188,69
Bulgarien, Bulgarske lev, BGN369,69396,69
Canada, Canadiske dollar, CAD479,53519,53
EU, Euro, EUR737,08760,08
Filippinerne, Filippinske peso, PHP0,0014,45
Forenede Emirater, Forenede emirater dirham, AED166,10194,10
Hong Kong, Hongkong dollar, HKD79,1791,17
Indonesien, Indonesiske rupiah, IDR0,000,05
Israel, Israelske shekel, ILS0,00193,74
Japan, Japanske yen, JPY5,635,95
Kenya, Kenyanske shilling, KES0,007,35
Kina, Kinesiske yuan renminbi onshor, CNY88,62105,12
Kroatien, Kroatiske kuna, HRK95,06109,16
Malaysia, Malaysiske ringgit, MYR0,00173,03
Mexico, Mexikanske peso, MXN0,0037,43
New Zealand, New zealandske dollar, NZD429,44471,44
Norge, Norske kroner, NOK73,7778,02
Polen, Polske zloty, PLN163,72183,22
Rumænien, Rumænske lei, RON0,00172,88
Rusland, Russiske rubel, RUB0,0011,02
Schweiz, Schweiziske franc, CHF655,34671,84
Singapore, Singapore dollar, SGD463,24500,29
Sri Lanka, Sri lanka rupee, LKR0,004,38
Storbritannien, Britiske pund, GBP816,00854,00
Sverige, Svenske kroner, SEK69,7574,00
Sydafrika, Sydafrikanske rand, ZAR41,0351,03
Sydkorea, Sydkoreanske won, KRW0,000,66
Thailand, Thailandske baht, THB19,4120,91
Tjekkiet, Tjekkiske koruna, CZK28,2929,74
Tyrkiet, Tyrkiske lira, TRY110,80134,80
USA, Us dollar, USD651,55676,55
Ungarn, Ungarske forint, HUF2,052,48